• مواد غذایی و وسایل خونه رو از کجا بخریم

  about 3 سال ago

 • چه چیزهایی که باید با خودمون به انگستان ببریم

  about 3 سال ago

 • لندن

  10 ماه پیش

 • بریستول

  about 2 سال ago

جدیدترین ها
 • تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس

  2 ماه پیش

  تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس


تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس

2 ماه پیش


تحصیل در انگلستان بدون مدرک آیلتس


university foundation programme

8 ماه پیش


university foundation programme

university foundation programme


لندن

10 ماه پیش


لندن، پایتخت انگلیس است که 2000 سال قبل توسط رومی ها با نام Londinium پایه ریزی شد. این شهر برای قرن های متوالی بزرگ ترین شهر اروپای غربی بود. حتی در سال 1700 میلادی، بیش از 575,000 نفر در این شهر زندگی می کردند. برخی از مکان های دیدنی این شهر عبارت اند از:

بیگ بن Big ben

برج ساعت کاخ وست مینستر، که با نام بیگ بن شناخته می شود، یکی از معروف ترین نشانه های لندن است . در زمان ساخت برج در سال 1858 ، ساعت آن بزرگترین ساعت در جهان بود

تاور بریجTower Bridge  

تاور بریج لندن، یکی از شناخته شده ترین پل ها در جهان است . با وجود اینکه در زمان ساخت این پل در سال 1894 بسیاری از افراد از آن ابراز تنفر می کردند، ولی این پل به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین نقاط دیدنی لندن شد.   

برج لندن Tower of London

برج لندن در پایان قرن یازدهم توسط ویلیام فاتح ساخته شد. در این قلعه کلکسیون معروفی از جواهرات ، از جمله تاج دولت شاهنشاهی، قرار گرفته است.     

چشم لندن London Eye

چشم لندن یک چرخ و فلک غول پیکر در مرکز لندن است. از زمان افتتاح آن در سال 2000، "پرواز" 30 دقیقه ای آن، منظره ای عالی و 360 درجه از لندن را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.     

پارلمان (Houses of Parliament)

خانه های پارلمان ، مکان دو مجلس پارلمان بریتانیا ، در سال 1870 ساخته شد. این ساختمان بسیار عظیم، بیشتر به خاطر برج ساعت نمادین خود (big ben) شناخته شده است.

 سیرک پیکادیلی (Piccadilly Circus)

سیرک پیکادیلی، یکی از شلوغ ترین میدان های لندن است . معروفیت اصلی این میدان شلوغ و پر جنب و جوش ، بیشتر به خاطر بیلبورد های تبلیغاتی و مجسمه اروس موجود در آن است.

کلیسای جامع سنت پل (St. Paul's Cathedral)

کلیسای جامع با شکوه سنت پل بین سال های 1675 و 1711 توسط کریستوفر رن ساخته و تبدیل به دومین کلیسای بزرگ جهان شد; تنها گنبد کلیسای سنت پیتر در رم از این کلیسا بزرگ تر بود.

کاخ باکینگهام (Buckingham Palace)

کاخ باکینگهام، یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی لندن بوده و معروف ترین کاخ در لندن است. این قصر هنوز به عنوان محل اقامت رسمی ملکه استفاده می شود.

میدان ترافالگار (Trafalgar Square)

بزرگترین میدان در لندن ، همنام نبرد ترافالگار _که در آن ناوگان انگلیس فرانسوی ها را شکست دادند_ نام گرفته است . ستون مرکز این میدان، به افتخار دریاسالار نلسون که این جنگ جراحتی کشنده برداشت بنا شده است.

گرکِن (Gherkin)

گرکن ، یک آسمان خراش 41 طبقه ای است که  در سال 2004 در مرکز مالی لندن ساخته شد. این ساختمان چندین جایزه برای طراحی منحصر به فرد خود دریافت کرد.

پارک هاید (Hyde Park)

هاید پارک که یکی از معروف ترین پارک ها در جهان است، یک منطقه سبز بزرگ در مرکز لندن می باشد. این پارک که برای اولین بار در سال 1627 برای استفاده عموم باز شد،  دارای مقدار زیادی فضای باز، یک دریاچه بزرگ، و تعداد زیادی بناهای تاریخی است.

صومعه وست مینستر (Westminster Abbey)

ساخت و ساز صومعه وست مینستر در سال 1050 آغاز شده و حدود 8 قرن  به طول انجامید. این صومعه مکان دفن پادشاهان ، دانشمندان، و هنرمندان معروف زیادی است.

مادام توساود/توسو (Madame Tussauds)

موزه چهره های مومی مادام توساود، از زمان بازگشایی در سال 1835، چهره های مومی زیادی را در خود جای داده است. این موزه در حال حاضر یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر لندن است.

هارودز Harrods)

معروف ترین فروشگاه طبقاتی لندن، یک بهشت خرید لوکس است . فضای داخلی زیبا و محصولات بسیار متنوع این فروشگاه، حتی افراد بیزار از خرید را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

باغ کاونت (Covent Garden)

این میدان قدیمی، در سابق مکان بزرگ ترین فروشگاه میوه و سبزیجات انگلیس بود، ولی در حال حاضر تبدیل به یک مکان خیلی محبوب برای خرید، غذاخوری و تفریح شده است.

سیتی The City

سیتی ، مرکز تاریخی لندن ، در حال حاضر تبدیل به مرکز مالی لندن شده است.  در این منطقه، چند آسمان خراش دیدنی، کلیسای جامع سنت پل، و چند ساختمان تاریخی جالب دیگر را می توان یافت.

موزه بریتانیا (British Museum)

بزرگترین موزه لندن، یکی از قابل توجه ترین های مجموعه های باستان شناسی در جهان را در خود گنجانده است . گالری پارتنون و کلکسیون قابل توجه آثار مصر برخی از برجسته ترین این نمونه ها هستند.

تئاتر گلوب (Globe Theatre)

تئاتر گلوب، بازسازی ساختمان تئاتر اصلی قرن شانزدهمی آن است که برای ارتباط آن با شکسپیر شناخته شده بود و در سال 1613 به آتش کشیده شد.           

پل ملنیومMillennium Bridge 

پل هزاره (ملنیوم) در سال 2000 بر فراز رودخانه تیمز ساخته شد. این پل عابر پیاده، کلیسای جامع سنت پل را به گالری مدرن تیت در حاشیه جنوبی لندن متصل می کند.

باغ های کنزینگتون (Kensington Gardens)

در این پارک بزرگ در مرکز لندن، کاخ کنزینگتون و یک مجسمه برنزی از پیتر پن  قرار دارد. این پارک که در اصل یک پارک خصوصی بود، در سال 1841 برای استفاده عموم افتتاح شد.

 


هیئت علمی کالج DUFF MILLER یا KENSINGTON PARK SCHOOL

10 ماه پیش


کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

 این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

اعضای جدید هیئت علمی این کالج جدید به شرح زیر می باشد.

Marwan Mikdadi

مروان میکدادی (Marwan Mikdadi)   دوران کودکی خود را در Kensington سپری کرد .تحصیلات خود را از شهر   Latymer  آغاز کرد وارد دانشگاه Queen’s University در شهر Belfast شد و تحصیلات خود را در رشته اقتصاد و جغرافیای اقتصادی ادامه داد او همچنین دارای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اطلاعات است.

مروان کار خودربا KPMG در لندن آغاز کرد قبل از اینکه دوران تدریس خود را در دانشگاه Queen’s  بگذراند. او تدریس را با RGS Guildford  آغاز کرد و بعد از آن درسال 2001 در مدرسه St Paul’s School  مشغول به تدریس شد و پس از مدتی به مدیریت بخش اقتصاد و سیاست Economics and Politics)) منصوب گردید جایگاهی که شش سال پیش از رفتنش به به شمال شرقی و لندن و قبول سمت جانشین مدیردر مدرسه  Bancroft’s School  در سال 2010 داشت.

او علاوه بر حفظ سمت مدیریت دپارتمان اقتصاد،مربی فوتبال و راگبی در  RGS and St Paul’s بود و مدیریت امتحانات دوره A Level  در رشته  اقتصاد را نیز درسال 2004  بر عهده داشت  جایگاهی که برای رفتن به Bancroft’s واگذار کرد. مروان تعدادی کتاب ، مقاله برای مجله اقتصاد نوشته است و تدریس منابع و برگزاری دوره های آموزشی برای معلمان را نیز در طی 10 سال گذشته به عهده داشته است.

Dick Jaine

نماینده UK دررشته شمشیر بازی، تدریس را در Marlborough College آغازکرد و بعد ها به St Paul’s School در لندن پیوست جایی که در موقعیت های مختلف مدیریت در سال 1994 قرار گرفته بود.او دومین مدیر ارشد مدرسه  St Paul’s  بود تا زمانی که مدرسه در جدول لیگ مدارس  بخاطر کسب A* در دوره  A Level  دررتبه اول  قرار گرفت. دیک باعث شد  تا مدرسه St Paul’s  به یکی از مدارس برجسته و توسعه یافته در بریتانیا  تبدیل گردد و از این طریق  صندلی های  بهترین دانشگاه های آمریکا توسط دانش آموزان این مدرسه گرفته شود.او با سمت مدیریت ارشد به کار خود در مدرسه  St Paul’s  پایان داد و به گروه GEMS: a global education group پیوست. هم زمان با کار در مجموعه GEMS ، او پیشنهاد مدیریت ارشد در مدرسه Sherfield  را ردیافت کرد و یک تغییر چشمگیر در وضعیت مدرسه  ایجاد کرد.او پس از سه سال با تحولی در دوره ALEVELS و با تشکیل یک مدرسه sixth form  با 60 دانش آموزباعث شد تا مدرسه در جایگاه  چهارم در جدول مدارس برتر قرار بگیرد.

نهایتا در آخرین سال مدیریت دیک در مدرسه Sherfield این مدرسه اولین پیشنهاد خود از دانشگاه  Oxford در رشته natural sciences دریافت کرد. بعد از آن دیک به عنوان مدیر آموزش و پرورش مدرسه(KPS)

 Kensington Park School   به Astrum Education   پیوست.

Paul Motion

Paul لیسانس ریاضیات خود را از دانشگاهی در  New Zealand دریافت کردو سال ها در مدارس معتبر North Island و Western Australia دبیر ریاضیات بود.او همچنین تجربه سمت های مدیر گروه ،مدیر ارشد، مدرس ارشد،مدیر امتحانات ورودی دانشگاه و سرگروه برنامه های مربوط به بورسیه در دانشگاه آکسفورد را داشته است. زمانی که او در مدرسه مکاتبات Wellington  تدریس میکرد همزمان کارگردانی برنامه های رادیویی در رابطه با ریاضیات در رادیوی ملی و مشاور ریاضی در پایه متوسطه و دوره های آمادگی برای دوره های جدید A levels  در رشته آمار را در lower North Island نیز برعهده داشت.او بعد ها به انگلستان نقل مکان کرد و از Dulwich College پیشنهاد دبیر ریاضیات و مسئولیت گروه  rugby  و rowing را دریافت کرد.در سال1989 به مدرسه St Paul’s  رفت و مدیر سال و مدیردپارتمان ریاضیات  آن مدرسه شد و در سال 2017 به گروه Astrum Education پیوست و تدریس را در مدرسه Kensington Park School sixth form  ادامه داد.

Terry Peters

او تدریس را درسال 1988  درمدرسه St Paul’s  آغاز کرد و به سرعت بعنوان معلم پویا و دقیق به شهرت رسید در ضمن او مربی قابلی در ورزش راگبی و دو میدانی است.به تدریج پیشنهادات زیادی در امور مدیریت به تری داده شد. و با گذشت زمان درسال 2006سمت او ارتقاء یافت و به جانشینی  Head Pastoral رسید.در سال 2012 برای راه اندازی مدرسهSherfield  به Dick Jaine پیوست. او بعدها جانشین مدیر مدرسه و مدیر مطالعات مدرسه بود وهمزمان دبیر پیشگام ریاضیات در دوره ALEVELS در این مدرسه بود.دوسال بعد از تاسیس این مدرسه  Sherfield ،چهارمین مدرسه در جدول مدارس برتر sixth form قرار گرفت.او بهترین معلم ریاضیات  در دوره A level شناخته شدتا جایی که 66 درصد دانش آموزان نمره A*  و باقی آنها نمره A  گرفتند.

Simon Clarke

او تحصیلات خود را با ورود به مدرسه آغاز کرد و در کالج در رشته شیمی ادامه دادو نهایتا تحصیلات خود را در دانشگاه اکسفورد به پایان رساند در سال2005 تدریس را در مدرسه St Paul’s  آغاز کرد یکی از مراکز پیشرو آکادمیک و مستقل برای دانش آموزان پسر.او تجربه تدریس  شیمی در تمام مقاطع از جمله آزمون ورودی Oxbridge  و المپیاد در سال 2007 وارسال دودانش آموز به UK team  را داشته است.او در ارائه برنامه practical  organic chemistry  شیمی آلی وکاربردی برای مدارس در روز شنبه پیشگام بوده است .  او اخیرا سمت معلم و مشاور ارشد را دررشته های فیزیک و شیمی برای ورود به  دانشگاه های انگلستان به عهده داشته است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از این کالج ها  با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

۲۶۲۰۰۷۸۳📞
۲۶۲۰۰۷۸۴📞

 
https://t.me/egkaveh

 

 


Chelsea Independent College

13 ماه پیش


 

این کالج با دو ساختمان مدرن ،در قلب لندن ، نزدیکی ایستگاه FULHAM BRODWAY  واقع شده است که به تمام نقاط شهر دسترسی دارد.

درکالج چلسی با دانش آموزان رابطه نزدیکی برقرار میشود، تا انگیزه و علایق آنها به منظور ارتقاء عادات یادگیری موفق روشن گرددو این ضمانت صورت میگیرد که دانش آموزان از استعدادهای بلقوه خود آگاه شوند.

 

 • GCSE

این کالج برنامه ای پیشرفته برای دوره GCSE  در نظر گرفته تا به دانش آموزان این اطمینان را بدهد در فرآیند رسیدن آنها به دوره ALEVEL  ، تجهیزات و مهارت های یادگیری زبان بطور کامل فراهم آمده است تا دانش آموزان با موفقیت نمرات لازم برای ورود به بهترین دانشگاه ها را کسب نمایند.

 • ALEVEL

دوره   ALEVEL مورد توجه بسیاری از دانشگاه های بریتانیا است و همچنین برای تمام موسسات جهانی شناخته شده می باشد. کالج چلسی با کسب نتایج فوق العاده در این دوره محیطی ایده ال را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا دانش آموزان  را بطور کامل آماده ورود به دانشگاه های  مورد نظر خود کنند.

خدماتی که در این دوره از سوی کالج چلسی ارائه میشود شامل :

 • راهنمایی در انتخاب موضوعات درسی
 • روش تدریس عالی  و منحصربه فرد
 • مشاوره های بسیار قوی برای مصاحبه های وروردی دانشگاه
 • تدریس فشرده دوره در سه ترم،برگزاری دوره های جبرانی و تقویتی  

international foundation

 NCUK International foundation year یک برنامه جهانی و شناخته شده می باشد که دانش آموزان را جهت ورود به دانشگاه آماده میکند.

 • EASTER REVISION

بسیاری از دانش آموزان دره ALEVEL و GCSE  در دوره East revision   از پتانسیل خود استفاده میکنند تا به موفقیت تحصیلی دست پیدا کنند.

این دوره:

درک و  دانش ، دانش آموزان را افزایش میدهد

یک رنامه ریزی با شیوه موفق جهت مرور و بازبینی است

باعث فزایش و تقویت اعتماد به نفس میشود

و بکارگیری تکنیک های موثر در آزمون از پیشرفت های دانش آ»وزان در این دوره است.

 

 • ACADEMIC SUMMER COURSES

در این دوره به دانش آموزان این فرصت داده میشود تا موضوع مورد علاقه خود را با عمق بیشتری مطالعه کنند مهارت های  زبان انگلیسی خود را افزایش دهند و شناخت بهتری نصبت به رشته دانشگاهی و شغل آینده خود داشته باشند.

 • RETAKE COURSES

دانش آموزانی که در دوره ALEVEL  وGCSE  از نمرات خود ناراضی بوده اند، کالج چلسی بهترین گزینه برای ارتقاء سطح نمرات آنهاست.

 

 • MEDICAL PREPARATION

کالج چلسی یکی از کالج هایی است که بطور تخصصی دانش آموزان را برای تحصیل در رشته پزشکی آماده میکند.

 

از خدمات این دوره  شامل  :

 

 • آمادگی برای آزمون UKCAT  و BMAT

 

 • تمرین جهت آمادگی لازم برای مصاحبه فردی

 

 • تمرین جهت نوشتن اظهار نامه یا بیانیه فردی

 

 • نوشتن مقاله درباره اخلاق پزشکی

 

 •  OXBRIDGE PREPARATION

هر سال بیش از 30 هزار دانش آموز متقاضی ورود به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج هستند.این دانشگاه ها همیشه به دنبال کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن پیشینه ، بهترین شرایط را برای ورود به دانشگاه داشته باشند.

 • اعضای هیئت علمی بهترین مشاوره هارا در کلاس های فوق برنامه به دانش آموزان ارائه میدهند، تا به عنوان یک رقیب قوی بهترین فاکتور ها را در مصاحبه و آزمون داشته باشند.
 • برگزاری  آزمون های آموزشی توسط متخصصینی که در حوزه خود تخصص دارند.
 •  
 • و البته همیاری و همراهی کسانی که فارغ التحصیل آکسفورد و کمبریج هستند و این فرآند مصاحبه و آزمون را

بخوبی طی کرده اند.

 • تمامی منابع جمعاوری شده برای این دوره توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه آکسفورد و کمبریج انجام شده است.

 

 • Life at Chelsea Independent College

کالج چلسی  اقامتگاه هایی با محیطی آرام و و دوستانه برای دانش آموزان فراهم کرده است که 55% این اقامتگاه ها شبانه روزی هستند.سلامتی و شادی دانش آموزان ، الویت اول کالج چلسی می باشد.

 PASTORAL CARE

کالج چلسی معتقد است ، دانش آموزانی که خود را عضوی از این جامعه بدانند، در آینده رشد چشمگیری در رسیدن به موفقیت خواهند داشت.

یکی از روش های موثر در موفقیت ، فراهم کردن محیطی قابل اعتماد و امن است. این کالج به هر دانش آموز یک معلم خصوصی اختصاص داده تا به عنوان یک مشاور همراه در همه مراحل تحصیل آنها را همراهی کند و راه و روش چگونه شاد زیستن را به دانش آموزان  آموزش بدهد.

کالج چلسی تلاش میکند تلاش میکند تا با حمایت 24 ساعته از دانش آموزان توسط متخصصین خود، روابطی دوستانه ایجاد کند و مهارت های لازم برای یک زندگی موفق را به دانش آموزان آموزش دهد.

 

 • این کالج برای دانشجویان بین المللی یک خوابگاه  کاملا مجهز در نظر گرفته است:
 • Pure Hammersmith خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالا و زیر 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج چلسی دسترسی دارد.
 • این محل اقامت دارای  ، سالن بدنسازی سینما ، تراس خصوصی و ... است. این امکانات فراهم شده تا دانش آموزان یک زندگی مستقل و فردی را بهتر تجربه کنند و خود را برای تحصیل در دانشگاه اماده کنند.

 

برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Chelsea  فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

 :سایت کالج

http://www.chelseaindependentcollege.com/en/


Duff Miller college

13 ماه پیش


 

 • این کالج در شهر لندن، در خیابان کویینز گیت در محله ی اعیان نشین لندن واقع شده است.

کِنزینگتون یکی از محله‌های اعیان‌نشین در غرب لندن وبیشتر معروفیت این محله به خاطر همسایگی آن با کاخ کنزینگتون است.

این محله به منطقه سلطنتی کنزینگتون و چلسی تعلق دارد و در کناره باختری هاید پارک قرار گرفته است. کنزینگتون به خاطر ساختمان‌های ویکتوریایی و اعیانی‌اش به عنوان محله «سلطنتی» لقب گرفته است. 

 

 • داف میلر برگزارکننده دوره های :
 • GCSES

کالج داف میلر آماده برگزاری دوره های GCSE با بهترین تجهیزات و معلمان با تجربه می باشد تا دانش آموزان این دوره را با موفقیت سپری کنند و با کسب نمرات عالی به دوره های بعد راه پیدا کنند.

 • A-LEVELS

از ویژگی های برجسته این کالج، آموزش دانش آموزان در سطحی فوق تخصصی و آمادگی آنان برای ورود به دانشگاه های برتر انگلستان با نمرات بسیار عالی می باشد.

 • RETAKES

        اگر دانش آموزان از نمرات خود در دوره ها  ناامید شدند، داف میلر بهترین گزینه برای ارتقاع سطح علمی و بهبود نمرات آنهاست.  

 • MEDICAL PREPRATION

 کالج داف میلر سالهاست که یکی از بهترین کالج ها در تربیت دانش آموزان جهت امادگی  در رشته پزشکی است . داف میلر شهرت برجسته ای در پایه گذاری تربیت دانش آموزان در رشته پزشکی دارد. ورود به رشته علوم پزشکی کاری  به شدت رقابتی است، اما داف میلر با ارائه تعدادی از دوره های مختلف که دانش آموزان را قادر به بهره مندی و برقراری روابط  نزدیک با موسسات پزشکی بین المللی مورد احترام میکند  شانس دانش آموزان را برای پذیرش به  حد اکثر ممکن  میرساند.

دانش آموزان به طور کامل و با سطح بالایی، توسط متخصصین کالج به شکل زیر پشتیبانی میشوند:

• آماده سازی برای آزمون های BMAT و UKCAT

• مهارت های لازم در مصاحبه ورود به دانشگاه

• چگونگی مصاحبه فردی

• نوشتن CV

• مناظره اخلاق پزشکی

•آموزش کمک های اولیه

 • OXBRIDGE PREPARATION

دانشجویانی که در کالج داف میلر بخاطر داشتن پتانسیل بالا برای موفقیت در بالاترین سطح علمی شناسایی شده اند ، این کالج با راهنمایی های خود شانس موفقیت آنها رابرای ورود به دانشگاههای آکسفورد یا کمبریج به حد اکثر میرساند. یک معلم خصوصی که فارغ تحصیل دانشگاه اکفورد و کمبریج است به طور منظم با هر دانش آموز ملاقات میکند.رئیس کالج داف میلر و اعضای هیئت علمی نیز با دانش آموزان ملاقات خواهند داشت تا مشاوره لازم برای ورود به دانشگاه به دانش آموزان داده شود.

دانش آموزان در دوره  آکسبریج نیز این خدمات را دریافت خواهند کرد:

 • راهنمایی و کمک متخصصین داف میلر برای انتخاب دانشگاه و یا کالج  مناسب البته با توجه به قابلیت و توانایی های هر دانش آموز.
 • راهنمایی از آموزگار درس مرتبط برای مطالعه بیشتر و کنترل دقیق در درس مربوطه
 • کمک متخصصین در مصاحبه حضوری دانشگاه اکسفورد و کمبریج که خود همین متخصصین در این مصاحبه ها قبلا شرکت کرده اند و همچنین  جز هیئت علمی این مصاحبه ها بوده اند.
 • کمک و راهنمایی در آزمون های ورودی و کمک گرفتن از معلمهایی که در حوزه های انتخابی خود متخصص هستند.
 • استفاده از تجربیات شخصی متخصصینی که خود فرایند ورود به دانشگاه آکسفورد و کمبریج را گشت سر گذاشته اند.
 • استفاده منابع نوشته شده توسط آموزگاران با تجربه در دانشگاه های آکسفورد و کمبریج.

EASTER REVISION

کالج داف میلر متخصص در برگزاری دوره های (GCSE) و همچنین (ALEVELS) می باشد.

کالج داف میلر با برگزاری دوره تابستانی (EASTER REVISION) تلاش میکند تا دانش موضوعی و سطح علمی دانش آموزان را ارتقا دهد وزمانی که دانش آموزان  در حال ترک کردن این کالج هستند با ابزار های لازم ، اعتماد به نفس و انگیزه بالا راه موفقیت را در پیش بگیرند.

 

 • مراقبت معنوی(مشاور همراه) :

هر دانش آموز یک آموزگار خصوصی دارد که ناظر حضور و غیاب در کلاس،دقت و عملکرد دانش آموز در امتحانات است.این آموزگار اولین کسی است که دانش آموز و والدین او میتوانند هرگونه سوال و یا نگرانی خود را با او در میان بگذراند.آنها پیشرفت و رفاه دانش آموزان  را کنترل میکنند مطابق مسئولیتی که به عهده آنهاست.

 

 • خوابگاه :

کالج میلر تلاش میکند تا محیطی امن ،شاد وراحت برای دانش آموزان فراهم آورد.

این کالج برای دانشجویان بین المللی دو خوابگاه  در نظر گرفته است:

 • Pure Hammersmith : خوابگاهی ویژه دانش آموزان بالای 18 سال است که تا ایستگاه Hammersmith دو دقیقه فاصله دارد (پیاده روی) که هم به مرکز شهر و هم کالج میلر دسترسی دارد.
 •  
 • Princess Beatrice House  : خوابگاهی که برای دانش آموزان کمتر از 18 سال تدارک دیده شده و با ایستگاه Earl’s court  که در نزدیکی این  خوابگاه است دانش آموزان در مدت 15 دقیقه میتوانند خود را به کالج داف میلر برسانند.

این  دو خوابگاه هر روز وعده های اصلی غذا را برای دانش آموزان فراهم میکند.جالب است بدانید هر دو خوابگاه مجهز به وسایل آشپزی است که دانش آموزان میوانند براحتی آشپزی کنند

 • باشگاه اسوس (Ethos)

کالج داف میلر با همکاری کالج سلطنتی لندن(Imperial College) برای دانش آموزان این امکان را فراهم  آورده تا به مرکز ورزشی دانشگاه دسترسی داشته باشند.

 • این ورزشگاه دارای تجهیزات به روز با پنج فضای ورزشی متنوع طراحی شده است.
 • استخر مدرن و روشن 25 متری
 • سالن ورزشی با کفپوش مخصوص ، پنج سالن ورزشی بدمینتون و یک تابلوی نمایش امتیاز ها با آخرین تکنولوژی روز.
 • برگزارکننده کلاس های ورزشی شامل : یوگا،پیلاتس، زومبا و...
 • ساعات دسترسی به باشگاه روزهای دوشنبه تا پنجشنبه ساعت  9صبح تا 4:30 عصر

 

 • حضور در جامعه :

 

این کالج با سفرها واردو های  تفریحی مرتبط با موضوعات درسی هر رشته مانند : موزه تاریخ طبیعی لندن، گالری ملی پرتره، موزه علوم، ویکتوریا و آلبرت ، تئاتر ها و دانشگاه ها و طیف وسیعی از فعالیت های موجود وهمچنین یک سفر اسکی که سالانه برگزار میشود این امکان را برای دانش آموزان فراهم میکند تا تجربیات بیشتری را درطول تحصیل خود کسب نمایند.

 

 

 • از افتخارات این کالج :

مهربد کشاورز جایزه CIEF  را بخاطرهمکاری استثنایی و فوق العاده که درمدت زندگی خود در کالج  داف میلرداشت در سال2012 دریافت کرده است.این جایزه توسط رئیس CIEF آقای لورد دکسن در مراسمی که  در مجلس اعیان (کاخی مجلل برای برگزاری مجالس مهم) در ماه مارس برگزار شده بود به مهربد اهدا گردید.

او با گذراندن دورهAS-Alevel   با کسب نمره عالی  وارد دوره A2-Alevel  شد و با  کسب نمره قابل توجه A*A*A*A*A*  ثابت کرد که مصمم است تا بهترین جایگاه را برای لیسانس مهندسی شیمی  در کالج سلطنتی لندن(Imperial College) کسب نماید.

توجه :

کالج  DUFF MILLER در سپتامبر  2017 به کالج Kensington Park School تبدیل خواهد شد.

همه ما کالج  DUFF MILLER را با دانش آموزان مستقل ، دارای اعتماد به نفس بالا ، بلندپرواز و موفق  در ورود به دانشگاه های برتر انگلستان میشناسیم.

کالج  DUFF MILLERدر سال 1952 تاسیس شده ، در دوره ALEVELS   و آمادگی دانش آموزان برای ورود به رشته پزشکی در دانشگاه ، پیشرو بوده است.

 این کالج  Kensington Park School  نام خواهد گرفت و یک مدرسه مستقل برای دختران و پسران  11-18 سال خواهد بود.

معلمان این کالج در تجربه و موفقیت های طولانی مدت ، بهترین رکورد ها را از آن خود کرده اند.

کالج  KPS دارای 2 ساختمان در دو سمت باغ Kensington قرار خواهند داشت.

دانش آموزان 11-16 سال در Bark Place و دانش آموزان 16-18 سال در Queen’s Gate خواهند بود.

کالج DUFF MILLER در تلاش است تا بهترین کیفیت تحصیلی را درسال 2017 ارائه دهد.

برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج داف میلر فقط با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.

 :سایت کالج

http://www.duffmiller.com/en/


Bishopstrow College

13 ماه پیش


 

این کالج واقع در کنارشهری تجاری تاریخی Warminster با مناظر طبیعی  بسیار زیبا است که براحتی از طریق قطار و جاده به تمام نقاط دسترسی دارد.این کالج با شهر لندن با قطار 95 دقیقه فاصله دارد.

 

دوره های تحصیلی درBISHOPSTROW  

 • Preparation for boarding school programme

کالج BISHOPSTROW دانشجویان بین المللی را برای ورود به بیش از 150 کالج شبانه روزی برتر انگلستان آماده میکندهر دانش آموز برنامه ای خاص دارد که شامل آمادگی برای آزمون ، مصاحبه  و طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه ای مشود.

 

 • 1 Year IGCSE Programme

این دوره به دانش آموزان با سطح زبان انگلیسی بالا و ریاضیات قوی توصیه میشود تا خودرا برای کالج های برتر انگلستان آماده کنند، برای کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در Sixth form college  را دارند.

 

 • 1 Year Pre-IB Programme

این دوره مخصوص دانش آموزان با سطح زبان و ریاضیات بالاست ، تا خودرا برای ورود به کالج های برتر آماده کنند و مدرک دیپلم بین المللی خود را از کالج مورد نظر دریافت کنند.

 

 • Academic Summer Programme

این دوره 5 هفته ای ، شامل یک دور فشرده آموزش زبان انگلیسی و مطالعه موضوعاتی مانند : زبان انگلیسی، ریاضی، علوم و ... است و مهارت زبان دانش آموزان را تا سطح IELTS 5 و IELTS6   ارتقائ میدهد.

 

 • Individual Tuition

 

کالج BISHOPSTROW به منظور تکمیل برنامه تحصیلی با ارائه کلاس های کمک درسی و فوق برنامه ای و ارائه موضوعاتی مانند : زبان ، ریاضیات  و .... در موفقیت دانش آموزان تاثیر بسیاری دارد.

 

 • Academic Success

 

این کالج سابقه موفقیت 100% در ارزیابی   Cambridge English Languag  دارد.

در سال 2016 ،  93 % دانش آموزان این کالج در ورود به دوره GCSE  موفق بوده اند.

 

 • creditation

 

 • کالج BISHOPSTROW دارای استاندارد جهانی برای کسانی که علاقه مند به آشنایی با زبان ، فرهنگ و ارزش های انگلستان هستند.
 • BISHOPSTROW دارای استاندارد آموزش زبان انگلیسی در بریتانیا توسط British Council

 

 • این کالج یکی از اعضای رسمی Independent Schools Association و Boarding Schools’ Association میباشد.
 • یکی از اعضای English UK and BAISIS
 • دارای لیسانس Quality Education که یک برند جهانی برای کیفیت تحصیل است.
 • کالج BISHOPSTROW یک مرکز مجاز برا ی برگزاری University of Cambridge International Examinations و  University of Cambridge English Language Assessment examinations   می باشد.
 • Extra-Curricular Activities

فعالیت های فوق برنامه ای شامل طیف وسیعی از ورزش های روزانه، صبحگاهی و کلوپ های شامگاهی  است  جهت ترویج روحیه تیمی ، افزایش اعتماد به نفس ، همکاری و کمک به  دوستان طراحی شده است تا وقتی BISHOPSTROW را ترک میکنند مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت را به دست آورده باشند.

کلوپ هایی مانند : دانشمند دیوانه ، دارت ، تماشای پرنده ها ، پیاده روی و ... است.

 

کالج BISHOPSTROW ، علاوه بر تشویق و ترقیب دانش آموزان برای یک زندگی مستقل و فردی به آنها فعالیت های سرگرم کننده با دوستان در مدرسه شبانه روزی را پیشنهاد میکنند.

محیطی آرام و شاد که دانش آموزان در آن احساس آرامش و امنیت داشته باشند.

دانش آموزان در قلب کالج اصلی در اتاق هایی با ظرفیت 2 تا8 نفره اقامت دارند.

محل اقامت پسران بزرگ سالدر خوابگاه ALDHELM در نزدیکی کالج است.

همه دانش آموزان به امکانات رفاهی  مانند :

اتاق های مشترک ، استخر، تنیس روی میز ، فوتبال، پیانو ، ارگ، اتاق مطالعه وWIFI  دسترسی دارند.

سالن غذا خوری مجهزبرای صرف صبحانه،ناهار و شام .

لباس های دانش آموزان سه مرتبه در هفته شسته شو داده می شود.

 

 • Guardians

برای هر دانش آموز یک سرپرست تعیین میشود که میتواند از دوستان یا آشنایان دانش آموز هم باشد. سن هر سرپرست باید بالای 25 سال باشد.

اگر والدین دانش آموز فرد مورد اعتماد و مناسبی را برای سرپرستی پیدا نکنند کالج با همکاری سازمان

AEGIS (The Association for the Education and Guardianship of International Students)

یک خانواده را بعنوان Guardians به والدین دانش آموز معرفی میکند.

برای اخذ پذیرش رایگان و خدمات تخصصی کالج Bishopstrow  فقط با موسسه علم گستر کاوه تنها نماینده رسمی این کالج تماس بگیرید.

 

سایت کالج :

https://www.bishopstrow.com/


Life at Queen Mary, University of London

about 2 سال ago • Bishopstrow College

  13 ماه پیش

 • Bosworth Independent College

  about 3 سال ago

 • University of Bristol

  about 3 سال ago

 • University of Westminster

  about 3 سال ago