هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان

 

هزینه تحصیل در انگلیس

همانطور که میدانید بریتانیا شامل انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی می باشد.

هزینه ها در انگلستان :

ما اگر انگلستان را به سه گروه شهری تقسیم کنیم، شرح هزینه های تحصیل و زندگی راحت تر بیان می گردد.

گروه الف (شهر لندن) :

شهر لندن پایتخت کشور انگلستان است و یکی از قدیمی ترین شهرهای دنیا می باشد. لندن نسبت به شهرهای دیگر شهر گرانتری به حساب می آید. اگر هزینه های زندگی را به 4 قسمت، هزینه اقامت (Accommodation)، غذا (Food)، حمل و نقل (Transportation) و پول تو جیبی برای کارهای روز مره (Pocket money) تقسیم نماییم طبق قانون UKBA باید این هزینه ها را 1265 پوند استرلینگ در ماه حساب کرد. اما در واقعیت میزان هزینه های زندگی در لندن به زندگی در کجای لندن ارتباط خیلی مستقیمی دارد. قسمت های گران لندن هزینه های شما را ممکن است تا 1600 پوند استرلینگ در ماه افزایش دهد. اما زندگی در محله های ارزان تر و همچنین صرفه جویی اقتصادی می تواند این هزینه ها را تا 800 پوند در ماه کاهش دهد. برای آگاهی از هزینه های دانشگاها  و کالج های لندن و داشتن مشاوره دقیق و کارشناسی با ما تماس بگیرید.

گروه ب (شهرهای بزرگ انگلستان) :

در گروه ب ما شهرهای Bath ، Bristol ، Oxford ،  Cambridge ، Manchester ، Birmingham ، Sheffield ، York ، Liverpool و Newcastle را قرار می دهیم. طبق قانون UKBA شما برای تحصیل در این شهرها 1020 پوند در ماه برای هزینه های زندگی نیاز دارید. اما با توجه به شهر محل اقامت این هزینه ها می تواند تا 1300 پوند در ماه افزایش و یا تا 700 پوند در ماه کاهش داشته باشد. برای کسب اطلاعات دقیق و حرفه ای درباره هزینه های زندگی در این شهرها و همچنین دانشگاه های این شهرها با ما تماس بگیرید.

گروه ج ( شهرها و مناطق کوچک انگلستان) :

هزینه های زندگی در این شهرها طبق پیشنهاد UKBA 1020 پوند در ماه می باشد اما باتوجه به شهر انتخابی این هزینه ها می تواند بین 1100 پوند تا 600 پوند شود. برای کسب اطلاعات دقیق درباره دانشگاه ها و هزینه های زندگی در سایر شهرها با ما تماس بگیرید.

هزینه های زندگی در اسکاتلند:

اسکاتلند شامل شهرهای بزرگ گلاسگو، آبردین و ادینبرو می باشد. طبق نظر UKBAهزینه های زندگی در اسکاتلند 1020 پوند در ماه می باشد. اما بسته به شهر زندگی این هزینه ها می تواند بین 900 تا 1200 پوند در ماه باشد. لطفا برای اطلاعات کامل درباره هزینه های زندگی در اسکاتلند و همچنین دانشگاه های اسکاتلند با ما تماس بگیرید.

هزینه های زندگی در ولز:

ولز دو شهر اصلی کاردیف و سوانسی را داراست. طبق نظر UKBA هزینه های زندگی در ولز 1020 پوند در ماه می باشد. اما این هزینه بشته به محل اقامت بین 600 تا 1200 پوند در ماه متغیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه های زندگی در ولز و همچنین کالج ها و دانشگاه های ولز با ما تماس بگیرید.

هزینه های زندگی در ایرلند شمالی:

پایتخت ایرلند شمالی شهر بلفاست می باشد. هزینه های زندگی در ایرلند شمالی طبق نظر UKBA 1020 پوند در ماه می باشد.

بورسیه تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان پزشکی

شرایط ادامه تحصیل در انگلستان

شرایط تحصیل رایگان در انگلستان

تحصیل دکتری  در انگلستان

تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان

تحصیل در انگلیس فوق لیسانس
تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان
تحصیل در انگلیس + فوق لیسانس
تحصیل در انگلیس + بورسیه
تحصیل در انگلیس بورسیه

​برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های ایرلند شمالی و یا تحصیل در انگلستان با موسسه علم گستر کاوه تماس بگیرید.