دوره فاندیشن  معماری ، هنر و طراحی در کالج DAVID GAMEدوره فاندیشن  معماری ، هنر و طراحی یک دوره فشرده و است که شما را برای  ورود به دانشگاه در دوره لیسانس آماده می کند.

وهمچنین دانشجویان بین المللی با سبک معماری  انگلیس آشنا می شوند و آنهایی که به دنبال شغل در این رشته ها
می باشند می توانند از این دوره بهره کافی ببرند.

چرا من نیاز به گذراندن دوره فاندیشن  دارم؟

دوره فاندیشن  معماری ، هنر و طراحی شما را قادر می سازد یک نمونه کاره قوی در رشته مورد نظر خود  ایجاد کنید.که این نمونه کار  برای درخواست شما در دوره های کارشناسی معماری ، هنر و طراحی در دانشگاه های انگلستان ضروری است.
این دوره  به شما کمک می کند مهارت ها و علایق خود را بشناسید  تا بتوانید در مورد رشته  انتخابی خود  در دانشگاه به خوبی تصمیم بگیرید.
این دوره شما را قادر می سازد مهارت ها ، درک ، استقلال و اعتماد به نفس لازم را برای رسیدن به  موفقیت در  دوره کارشناسی کسب کنید.
آموزش هنر و طراحی در انگلستان به دلیل تمرکز بر خلاقیت ، اصالت منحصر به فرد و تکنیک های حر فه ای مورد توجه دانشجویان زیادی در سرتاسر  جهان است.تدریس و امکانات
این دوره توسط هنرمندان و طراحان با طیف گسترده ای از مهارت تدریس می شود.
امکانات کالج شامل مجموعه بزرگی از رایانه های iMac اپل ، چاپگرهای رنگی ، نورپردازی عکاسی و پس زمینه های حرفه ای و یک استودیوی اختصاصی برای طراحی و هنر مجهز به همه ابزارها و مواد لازم برای ایجاد طیف گسترده ای از کارهای دو بعدی و سه بعدی است.

ترم 1

در ترم اول دانشجویان باید 3 درس  اجباری  را بخوانند.

ریاضی،IT،زبان

ترم 2 و 3

دانشجویان دروس های  اصلی  این رشته را انتخاب می کنند که مربوط به دوره مدرک مورد نظر خود باشد. 18 دروس  مختلف برای انتخاب وجود دارد.


تعطیلات

تعطیلات بسته به زمانی که دانشجویان دوره را شروع می کنند متفاوت است. کسانی که فاندیشن را در سپتامبر شروع می کنند ، 3 روز بیش از کریسمس تعطیلات و یک تعطیلات 2 هفته ای بیش از عید پاک خواهند داشت. کسانی که فاندیشن را در ژانویه شروع می کنند یک تعطیلات 2 هفته ای دارند

 

 

شرایط ورورد به این دوره :

  1. آیلتس آکادمیک UKVI نمره 5/5 با حداقل هرمهارت 5
  2. نمونه کار متناسب با رشته (PORTFOLIO)

شهریه:

20.450 پوند

دوره فاندیشن  معماری ، هنر و طراحی در کالج DAVID GAME


دیدگاه خود را ثبت کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود

ایمیل شما در سایت نمایش داده نمی شود